Skříně na míru v Praze pomáhají zútulnit bytový prostor

Oddělte prostor úložný od obytného

Některé ezoterické a duchovní směry vám naznačí, že bychom v obytných prostorách neměli mít příliš mnoho věcí a měli bychom tento prostor více otevřít, aby pomyslně lépe „dýchal“ a aby tu více proudila energie. Když se totiž zabarikádujete věcmi v obýváku či v ložnici, může vám to odebírat z aury energii až tak, že můžete onemocnět fyzicky či psychicky, např. depresemi či úzkostmi. Obytné zóny by měly zůstat volné, a aby byly zároveň útulné, můžete je doplnit živými rostlinami nebo třeba akváriem. Rostliny i akvária kromě energie udržují v bytě optimální vlhkost, pohlcují prach a nečistoty z ovzduší a udržují také vzduch ionizovaný.

skříně v ložnici

Skříně na míru Praha umístěte jinam, kde netrávíte tolik času, např. do chodeb, ke schodišti, do předsíně či haly, a právě zde můžete čerpat ze zásadních předností tohoto řešení:

Vestavba zaplní perfektně celý prostor – využijete jej stoprocentně od země až nahoru ke stropu a posuvné dveře můžete koncipovat tak, že jejich vzhled i velikost sladíte s okolím a vznikne dojem celistvého řešení, které jakoby tam bylo odjakživa.

velká hala

Dejte přednost světlým barvám – světlý dekor odráží denní světlo do svého okolí a opticky místnost zvětšuje. To je v případě vestaveb v předsíních a dalších menších prostorách tohoto typu poměrně důležité. Nebudete se tu cítit jako v tmavé kobce a budete mít celkově lepší pocit z vámi navrhovaného řešení úložného prostoru. Klidně můžete vsadit na čistě bílou, ta je univerzální, hodí se takřka všude a vytváří dojem čistoty a pořádku.

Využijte výklenků – vestavěné skříně se hodí i tam, kde byste obtížně řešili využití tamního prostoru, jako jsou křivé rohy, zkosení, atypické výklenky, snížené stropy atp. Vestavba právě zde prostor pomyslně uzavře do jednoho celku, harmoničtějšího a atraktivnějšího.