Obaly na Huawei p20 lite, které vám udělají radost

Jste pyšným a hrdým vlastníkem právě chytrého telefonu typu Huawei p20 lite? Chtěli byste si obměňovat design tohoto smartphonu? Tak to jste u nás na správné adrese. My, v modnimobil.cz, nabízíme široký výběr krytů na chytré telefony, nejenom pro Huawei p20 lite.

Huawei

Navštivte náš web a vyberte si ze všech možných designů a barev krytů, díky kterým se váš telefon stane také módním doplněk, ale navíc ho i skvěle ochrání před rozbitím, poškrábáním, nebo prasknutím.

V naší nabídce máme silikonové obaly na Huawei p20 lite ve všech možných barvách jako je například růžová, červená, nebo šedá mozaika, ale také čistě průhledné, pokud svým krytem nechcete zakrývat originální krásu vašeho telefonu. Dále také nabízíme silikonová průhledná pouzdra s nejrůznějšími motivy, jako jsou květiny, hodně populární jednorožci, lapače snů a mandaly. Pro naše zákazníky, kteří se opravdu hodně strachují o svůj telefon máme v nabídce i tzv. „knížková pouzdra“ například s motivem soviček, nebo právě již zmiňovaných a hodně oblíbených jednorožců.

Jednorožci se za poslední dobu stali hodně žádaným motivem u jakéhokoliv zboží. Není divu, že se ocitli právě i na nejrůznějších krytech na chytré telefony.

unicorn

Každopádně, všechny tyto obaly na telefon Huawei p20 lite mají potřebné výřezy na nabíječku, nebo na zapojení sluchátek, díky tomu kryt nebrání v běžném používání telefonu.

Co se týká cenové dostupnosti, tak ve srovnání s naší konkurencí máme opravdu skvělé ceny. Kryty na tento typ chytrého telefonu se pohybují od 100 Kč do 300 Kč.

Tak moc dlouho neváhejte, dokud těchto krytů máme na skladě hodně, navštivte náš e-shop modnimobil.cz a objednejte si kryty nejenom na Huawei p20 lite, ale i na jiné typy telefonů. Takovýto obal může být i jako velmi vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, nebo i teď, tématicky, k Vánocům.