Prodloužený víkend pro dva – Tipy a triky jak ušetřit

Budapešť
 
Budapešť je nádherné město se spoustou romantických zákoutí a staveb. Pokud se rozhodnete vydat právě sem, nebudete litovat a vaše peněženka nebude plakat. Cesta pro jednoho se pohybuje okolo 600 korun bez ohledu na to, jestli odjíždíte z Čech nebo Moravy.
 
            Ubytování
 
Můžete využít jeden ze spousty hotelů lokalizovaných v centru města. Existuje spousta portálů, kde lze najít ideální hotel přesně pro vás. Další možností je Airbnb.com, čím dál více se dostává do povědomí a může vám ušetřit peníze. Zkrátka lidé krátkodobě pronajímají své byty či domy za nízké i vysoké ceny, ovšem najít krásný a prostorný byt v centru Budapešti je možné od 200 korun za noc.
přístav ve městě 
           
            Co dělat v Budapešti
 
Existuje široké spektrum zábavy i odpočinku. Za návštěvu stojí historické metro, což je nejstarší linka metra v Evropě, konkrétně linka M1. Určitě se nenechte ochudit o termální lázně, jimiž je Maďarsko proslulé, načerpáte energii a vyčistíte si hlavu. Pokud vám sport není cizí, půjčte si kolo a poznejte město ze všech stran.
 
Londýn
 
Město plné překvapení, červených autobusů, honosných staveb a usměvavých lidí. Tohle město má opravdu co nabídnout. Ať ochutnat čaj o páté, výbornou kávu v místních kavárnách nebo rozšířit váš šatník na světoznámé Oxford street.
 
            Doprava
 
Do Londýna ne nejlepší dopravit se letecky. Nízkonákladovou společností se můžete do centra anglické monarchie dostat již ZA PÁR STOVEK, například společnost Ryanair vás dopraví z Ostravy, Brna i Prahy.
 
           
            Ubytování
 
Ubytování je v Londýně podstatně dražší a to platí i o cenách za jídlo či služby. Rovněž doporučuji najít výhodnou nabídku přes Airnbnb
 
Milano
 
Ach ta Itálie! Milano není jen městem módy, ale bezesporu i městem dobrého jídla a pestré zábavy. V tomhle městě si každý najde to své. Milovníci jídla mohou ochutnat místní speciality, fotbalové nadšence učarují stadiony, na své přijdou i obdivovatelé umění, protože všudypřítomné starověké budovy si obdiv opravdu zaslouží.
milano katedrála 
            Doprava
 
Stejně jako do Londýna i do Milana se můžeme dostat za pár stovek a tím myslím opravdu za pár. Letenka v určité dny v roce klesá až na 250 korun za osobu. Zdá se vám to neuvěřitelné? Přesvědčte se sami!