Praktické řešení do bytu i domu

Lidé se velmi často rozhodují mezi roletami a žaluziemi, protože v každém vidí nějaké výhody a nejraději by je spojili. Pokud byste si ovšem vybrali rolety do oken den a noc, pak se vás takové dilema netýká. Tento typ totiž spojuje to nejlepší z obou možností – na žaluziích je nejlepší ona praktičnost, kdy si můžete regulovat prostup světla do místnosti, ovšem na druhou stranu ne zcela dobře zatemňují. Látkové rolety jsou naopak velmi vzhledné, z krásných látek a velmi dobře doplňují interiér. Pokud ovšem budete mít rolety s různými pruhy, respektive dvě střídající se látky, budete si moci regulovat světlo podle vlastních potřeb.

rolety den a noc

Jsou vhodné do kuchyně, obývacího pokoje, do pracovny, ale i k dětem do pokojíčku – vzorů a barev je skutečně mnoho, takže se najde typ pro každý interiér.

Pokud si vyberete u nás, máte kromě široké palety barev garanci české kvality a precizní montáže. Dáváme si na všem záležet, abyste byli maximálně spokojeni a vše proběhlo v pořádku. Máme pro vás také různé typy ovládání. První možnost je klasicky na řetízek, stejně jako to mívají žaluzie. Dále si můžete zvolit elektrické ovládání nebo také to za pomoci chytrého telefonu.

regulace světla

Aby bylo vše precizní, používáme mimo jiné také hliníkové kazety s lištami, čímž lze vytvořit dojem zástěny a vytvořit velmi příjemný prostor. Umíme mnoho rozměrů, nejčastější jsou 200 cm, 120 cm a 140 cm – ovšem pokud byste potřebovali nějaké atypické rozměry, určitě se na nás obraťte.

K dispozici je také roleta typu Twintex, jedná se o velmi luxusní provedení, kdy se lišta uchytí na zdi či stropě a celkový dojem bude brilantní. Hodí se do velmi moderních interiérů, ať už do domu či bytu, ale lze vybrat i takovou kombinaci látek, která zapadne do tradičnějších prostor. Zvolte perfektní typ pro svůj byt či dům a už si nebudete muset lámat hlavu s tím, jak zastínit místnosti.