Poddpořte svět dětské fantazie a snění

Léto jak má být nejen pro vás, ale i pro vaše děti! Vy si léto dovedete sami zařídit. Naplánovat dovolenou, výlety, posezení s přáteli, tak, aby léto bylo skutečnou dobou odpočinku. Ale děti si nic naplánovat neumí, ani nemusí, za ně většinou rozhodujete vy. Děti jsou šťastné samy od sebe, tak je udělejte ještě šťastnějšími! Nadělte jim dětský stan na zahradu nebo rovnou přímo zahradní domeček. Děti budou překvapené a určitě budou výskat radostí!

Jen si zkuste vzpomenout na vaše léta dětství, jak jste si stavěli pomyslný stan v obýváku, kdy jste přisunuli dvě křesla a přes ně za pomoci rodičů přehodili deky a hned jste měli svůj stan a prostor, kam nikdo bez vašeho svolení nemohl. Děti občas potřebují místo, kde alespoň na pár okamžiků mohou být samy a díky tomu se může rozvíjet i jejich fantazie. Tu podpoříte a splníte jejich přání dětským stanem anebo dětským domečkem, kam se mohou ukrýt.

slunce léto

Namítáte, že mají svůj dětský pokojíček? A vy snad klepete, když k nim vcházíte do pokoje? Prostě to stále není jejich výsostné území, kdežto malý stan, kam se mohou schovat, bude pouze a jen pro ně a pustí tam jen toho, koho budou ony samy chtít tam pustit …

Dopřejte jim tuto zábavu a podpořte jejich obrazotvornost dětským stanem na hraní například v podobě – pro holčičky – Kočár pro princezny anebo pro chlapečky – Dinosauří hrad.

Vybírat můžete z mnoha druhů hracích stanů, které hýří barvami jako například stan Poník, stan s tunelem – kosmonaut, kam musejí prolézt krátkou chodbičkou, než se budou moci usídlit ve svém novém království.

barevný sta

Dopřejte svému dítěti jeho nezbytné soukromí pro jeho potřeby a krásné dětské snění. A právě pro dětskou fantazii a sny jsou stany na hraní tím pravým ořechovým. Budou mít střechu nad hlavou, ale i přesto uvidí ve svém světě snění hvězdy, měsíc a daleké pohádkové kraje, kam se vydají na vlně bezstarostného dětství.