Bydlet můžete už za milión

Znáte mobilheim? Pakliže zrovna přemítáte nad tím, jak se rychle a hlavně levně dostat k vlastnímu bydlení, jistě vás tento typ domu bude velmi zajímat. To, co je na něm pro drtivou většinu lidí nejvíce lákavé, je jeho bezkonkurenční cena. Toto bydlení si můžete pořídit již za neuvěřitelný jeden milión korun, což je nabídka, jaká nemá na českém trhu obdoby. Za takové peníze si nic tradičního nekoupíte, k mání jsou jen alternativy typu jurty anebo indiánského týpí, ve kterém by asi běžný Čech nechtěl žít. Naopak pokud jde o mobilní domy, tak tam se žádného alternativního života rozhodně obávat nemusíte. Zvenčí se stavba vyznačuje především tím, že nemá pevné základy spojené se zemí, což není zcela běžné. Ovšem pokud jde o interiéry, uvnitř rozdíl oproti tradičnímu bydlení nepoznáte. Interiéry takové stavby jsou prakticky totožné s těmi u menších panelových bytů, kterým se nejvíce podobají. Čeká na vás menší podlahová plocha, na kterou se ovšem pohodlně vejde vše, co k příjemnému životu budete potřebovat. Ať už se jedná o nábytek, spotřebiče anebo jiné vybavení domácnosti, budete mít po ruce všechno, o co máte zájem.

home-589985_640

Jak je tedy vidět, jedná se o ideální volbu především pro všechny ty, kterým nevadí menší podlahová plocha, jaká je obvyklá v panelových bytech. Jestliže za ideál považujete přenést svůj stávající malý byt na vlastní pozemek, abyste měli více soukromí, mohli trávit čas venku a obešli se bez sousedů za zdí, pak je mobilní dům tou nejlepší, a přitom cenově dostupnou volbou.

house-4516177_640

V každém případě, ten nejlepší obrázek si můžete o mobilním domě udělat tím, že jej osobně navštívíte. V centru mobilních staveb si všechny domy detailně prohlédnete zvenčí i zevnitř, a můžete si rovnou vybrat takový, jaký se vám nejvíce zalíbí. Anebo si můžete objednat jeho výrobu na míru přesně podle vašich představ.