Zmodernizujte svůj byt jednoduše a levně!

Cestovn
</div>
<p>Každý člověk, má „sem tam“ potřebu svůj domov pozměnit, aby se mu v něm líbilo. Vše se časem okouká a tak je potřeba <strong><em>vzít fantazii do svých rukou</em></strong>. Existuje pár rad a tipů, které Vás zároveň <strong><em>nezruinují</em></strong> a Váš dům či byt bude zase jako ze škatulky. <strong><em>Samozřejmě je potřeba počítat s nějakou částkou, kterou do modernizace svého bytu či domu budete investovat</em></strong>. Kolik to bude, je pouze čistě na Vás. Pro inspiraci doporučujeme podívat se na <strong><em>Pinterest</em></strong>, kde je opravdu mnoho obrázků a vy si na něm můžete najít i styl do kterého budete své obydlí ladit.<br />
<img alt=

Vymalujte na barvu, co teď frčí

Ano, první bod je trošku zápřah, ale věřte, že změna barvy interiéru udělá hodně. Moderní barvy jsou teď bílá, světle šedá, tmavě šedá a jejich různé kombinace. Teď už stačí použít fantazii a vrhnout se do toho.
moderní minimalistická ložnice

„Vzdušné“ podlahy

Moderní je teď místo celoplošných koberců, mít lino, plovoucí podlahu či laminátovou podlahu. Pokud chcete mít koberec, volte spíš kusový, možno i více kusových koberců.

Provětrejte okna!

Vzhled oken je velmi důležitý. Klasické záclony odstraňte úplně a pořiďte si žaluzie či rolety v barvě, která bude ladit s výmalbou. Materiál záclon, který se hodí do moderních prostor, je voál. Voálové záclony jsou lehké, různě průsvitné a dokonce mohou být i se vzorem. Pokud toužíte po závěsech, většinou se používají závěsy jednobarevné, dlouhé až na zem. Pokud se „courají“ po zemi (jsou o několik centimetrů delší a leží na podlaze)vůbec to není na škodu. Barvy závěsů volte podle výmalby pokoje. Pokud je pokoj tmavý, závěs by měl být světlý a zase naopak. Pokud je pokoj spíše světlý, závěs volte v tmavších barvách.

Navštivte bazar nábytku v okolí

Člověk by se divil, co všechno se najde v bazaru. Někteří lidé se zbavují krásného nábytku jen proto, že je už ten jejich starý omrzel. Další možností je navštívit obchodní dům Ikea, kde seženete opravdu krásný nábytek a doplňky za skvělé ceny.

Dnes vládne minimalismus!

A na to je dobré nezapomínat. S doplňky to je zapotřebí nepřehánět. Interiér by měl být vzdušný, nepřeplácaný a upravený.
moderní minimalistický obývací pokoj

Obrazy a osvětlení

Na zdi si můžete pověsit rámy buď s obrazy, nebo plakáty, interiér můžete ozvláštnit i rámy s fotkami podle svého výběru. Pokud lampu nevlastníte, měli byste zvážit její koupi, jelikož lampa by Vám neměla ve Vašem novém interiéru chybět!
Tak, rady a tipy jsme Vám pověděli, teď už si to pořádně rozmyslete, inspirujte se a vrhněte se do zkrášlování svého obydlí.

Zmodernizujte svůj byt jednoduše a levně!
Ohodnoťte příspěvek