Jeden pomocník pro více účelů

Pokud jste i Vy podlehli posledním módním trendům a pořídili jste si na zahradu vlastní bazénové zařízení, tak jistě dobře víte, jak důležitá je péče o celé toto koupací těleso. Nejde jen o to, najít pro bazén dostatečně velké místo, postavit jej a naplnit vodou a pak už si jen užívat vodních radovánek, ale jde také o to, že se o bazén musíte starat. Hlavním ukazatelem dobré péče je kvalitní průzračně čistá bazénová voda, které docílíte za pomocí kvalitních a spolehlivých přípravků bazénové chemie.

sůl

Přímo nepostradatelnými pomocníky jsou chlorové přípravky, dále přípravky na srovnávání PH vody, testery, díky kterým zjistíte, v jakých hodnotách se nachází obsah chloru ve vodě a samozřejmě hodnoty PH vody a také jistě oceníte pomocníka v podobě přípravku proti řasám či přípravek pro změkčení vody, pokud zjistíte, že je Váš bazén napuštěn tvrdou vodou.

Pokud se chcete vyhnout chlorovým přípravkům, ale přesto chcete mít dobře ošetřenou bazénovou vodu, stačí jen salinizační jednotka a sůl. Ano přesně tak, kvalitní a spolehlivá sůl do bazénů v potravinářské čistotě se díky elektrolýze probíhající v salinizační jednotce promění v dokonalý dezinfekční prostředek bez zápachu chloru. U nás ji najdete v naší široké nabídce přípravků bazénové chemie.
Také můžete využít naší skvělé nabídky mořské soli, která má ještě navíc blahodárné účinky na pokožku koupajících a můžete si z ní vytvořit dokonce i solné koupele a vodu připomínající mořskou. V naší rozmanité nabídce naleznete také tabletou sůl, která Vám poslouží, pokud máte problémy s tvrdou vodou. Funguje totiž jako změkčovač a odstraňuje z bazénové vody přebytečné ionty vápníku a hořčíku.

mořská sůl

No a i ti, kteří nevlastní bazénové zařízení jistě ocení naši nabídku posypové soli pro zvýšení bezpečnosti chodníků a vjezdů v zimních mrazivých dnech.