Finanční služby na míru

Budování nového domova nebo podnikání, které z vás udělá nezávislého jedince, je vždy náročné. Čas máme k dispozici všichni, čeho se ale většině lidí nedostává, jsou peníze. Dostatečný finanční základ je pro takový životní krok nezbytný a my jsme tu proto, abychom vám nabídli podporu ve chvíli, kdy ji nejvíce potřebujete. Hypotéka bez registru je tím pravým, co vám může pomoci. Ne vždy jde všechno v životě podle plánu, jsme proto shovívaví k možným záznamům, které si s sebou nesete. Rozhodli jste se začít novou etapu a my vám to umožníme.

bohatá společnost

Co vám nabízíme?
Pro naše klienty máme k dispozici širokou škálu produktů. Nabízíme vám nebankovní hypotéky, i bez registru, spotřebitelské i podnikatelské úvěry, konsolidaci půjček nebo vyplacení exekuce. Proto ať už jsou vaše plány a potíže jakékoliv, my jsme společností, která vám pomůže se znovu postavit na nohy.

Co pro to musíte udělat vy?
Víme, že čas je drahý, proto se snažíme vše vyřešit co nejrychleji. Stačí, když nám zavoláte a okamžitě se můžeme na všem domluvit. Nebo stačí jen vyplnit náš formulář a my vás co nejdříve budeme kontaktovat s předpřipravenou nabídkou podle vašich požadavků.

klíče na kroužku

Velkou výhodou, kterou našim klientům nabízíme je, že nepožadujeme žádné platby předem. Vaši nemovitost necháme ocenit na vlastní náklady, stejně tak bezplatně vyřídíme i další potřebnou dokumentaci. Za naše služby platíte až ve chvíli, kdy je opravdu využíváte.

zlá investice

Důležitou součástí našich služeb je rychlost. Pokud je to možné, snažíme se potřebnou administrativu stihnout v průběhu jednoho pracovního dne, abychom mohli peníze do 24 hodin odeslat na váš účet. Někdy může i jediný den hrát velkou roli, proto se snažíme, abyste měli vše tak rychle, jak je to jen možné.
Svůj život můžete mít plně ve svých rukou u zítra.

Co myslíte, stojí vám to za ten pocit svobody, s námi spolupracovat?